Dane kontaktowe

..............................................

Proherbis Jarosław Wolański

Siedziba:
Zarzecze 294, 38-220 Dębowiec,

NIP: 8721927435
REGON: 180860496

Adres Zakładu Produkcyjnego:
ul. Staszica 42, 38-200 Jasło

tel.+48 726 161 101,

     +48 533 377 372

 

 

Regulamin

REGULAMIN

 

I. Informacje ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług przez witrynę proherbis.pl.

 2. Zarządcom serwisu jest firma Proherbis Jarosław Wolański NIP 872 192 74 35 REGON: 180860496

II. Zamówienia

 1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę serwisu proherbis.pl.

 2. Zakupów w naszym serwisie mogą dokonywać osoby zarejestrowane.

 3. W koszyku klient wykazuje: dane wraz z adresem na jaki ma być dostarczony towar, zamówiony towar, sposób dostawy i sposób płatności.

 4. Prawidłowo złożone zamówienie przesyłane jest na adres e-mail wskazany przez użytkownika w celu jego weryfikacji.

 5. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

 6. Wszystkie ceny na stronie proherbis.pl są cenami podanymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

 7. Zamieszczone na naszej stronie proherbis.pl ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 KC i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 KC. Ceny mogą ulec zmianie w każdej chwili (np. wskutek zmiany cen dostawców).

 8. Koszt dostawy od kwoty 350 zł brutto w całości pokrywa sprzedający tj Proherbis Jarosław Wolański. Poniżej tej kwoty koszt opłaty za transport to 20zł brutto.

 9. Zamówienie na towary zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało adres i telefon odbiorcy oraz adres jego poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, sklep zastrzega sobie prawo do niewysyłania towaru.

 10. Z uwagi na dużą ilość zamówień oraz sezonowość niektórych produktów, mogą zdarzać się chwilowe braki w dostępności towarów. W przypadku niedostępności zamówionego towaru realizujemy realizuje zamówienie bez brakującego produktu.

 11. Każdy Klient otrzymuje od sklepu na dowód zakupu fakturę VAT. W tym celu, należy podać dane oraz NIP firmy. Dokonując zakupu Klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury VAT bez podpisu.

  Pełna oferta cenowa udostępniana jest tylko osobom posiadającym działalność gospodarczą, związaną z branżą zdrowotną.
  Są to przede wszystkim:

  • hurtownie zielarskie i farmaceutyczne
  • apteki
  • sklepy zielarskie
  • salony masażu
  • gabinety lekarskie
  • gabinety medycyny naturalnej
  • salony kosmetyczne
  • producenci kosmetyków i leków
  • itp.
 12. Złożone zamówienie może być anulowane po przesłaniu pisemnej rezygnacji. Nie można anulować zamówień które zostały wysłane bądź klient został poinformowany o jego kompletności i gotowości do wysłania .

 13. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Klient może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie zwrócić zakupiony towar. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony towar nie został w żaden sposób zniszczony oraz nie zostało usunięte oryginalne opakowanie towaru. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany dowód zakupu. Gwarantujemy zwrot ceny towaru. Pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki. Klient płaci za odesłanie towaru.

III. Czas realizacji i formy płatności

Realizacja zamówienia trwa przeciętnie 2-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia przez klienta. Do tego należy doliczyć okres jaki firma transportowa potrzebuje na dostarczenie przesyłki do adresata, jest to od 1 do 5 dni w zależności od wybranej formy dostawy przesyłki.

Jednocześnie informujemy iż obsługa nasza dokłada wszelkich starań aby możliwie przyśpieszyć czas realizacji zamówień. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od firmy (nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę Kurierską).

Sklep oferuje  formy płatności:

 1. za pobraniem – za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi

 2. Dla stałych klientów z terminem płatności 7,14,21,dni

IV. Koszty dostawy

Koszt dostawy do kwoty zamówienia 350 zł brutto to 20 zł brutto. Powyżej tej kwoty koszt dostawy pokrywa Sprzedajacy Proherbis Jarosław Wolański

V. Zwroty i reklamacje

W przypadku reklamacji towaru prosimy o niezwłoczne przesłanie towary do naszej firmy Proherbis Jarosław Wolański, Staszica 42, 38-200 Jasło. Firma nie przyjmuje jednak żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz z opisem przyczyny zwrotu. Jeżeli reklamacja będzie uzasadniona, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie taka możliwość. Za towar wadliwy uznaje się towar, która posiada wady techniczne. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni roboczych, jednakże nasza firma podejmuje wszelkie kroki, aby reklamację rozwiązać w jak najkrótszym możliwym czasie. W przypadku odrzucenia reklamacji, towar odsyłany jest na koszt Klienta.

VI. Odpowiedzialność

Firma nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwe działanie sieci Internet, wyczerpany nakład ). Firma nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane przez osoby trzecie wykorzystujące login użytkownika

VII. Ochrona danych osobowych

Gwarantujemy swoim klientom ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem tj. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. nr. 133 poz. 883). Dane klientów są wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży.

VIII. Znaki towarowe i prawa autorskie

Nazwy producenta Proherbis , logo i marka należą do Proherbis Jarosław Wolański i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.

IX. Postanowienia końcowe

 1. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie proherbis.pl.Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

 2. W przepisach nieregulowanych powyższym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego

 3. Sądem właściwym do rozpatrywania wszelkich sporów jest sąd właściwy dla siedziby Sprzedającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl